רכישה ומכירת דירה

עסקת המקרקעין הנפוצה ביותר היא כמובן רכישת ומכירת דירה, אך למשק הבית הממוצע מדובר בעסקה הגדולה ביותר אותה יבצע במהלך חייו.

גם אם מדובר בעסקה לא מסובכת המיוחד, נדרשת בה מומחיות ונסיון של עו"ד שמטפל בעסקאות מסוג זה. 

הליווי שאנו נותנים במשרד למי שמעוניין לרכוש או למכור דירה הוא ליווי מקיף ורחב שמיועד לסייע ללקוח לבצע את העסקה על הדרך הטובה ביותר.

כבר בשלבים הראשוניים אנו בוחנים ביחד עם הלקוח את השלבים השונים ואת הבדיקות השונות שיש לבצע החל משלב ההכנה לביצוע העסקה, דרך בדיקת הזכויות והכנת חוזה המכר ועד לסיום העסקה ברישום הזכויות.

הידע המקצועי שצברנו במהלך השנים משלב את התחום המשפטי ביחד עם תחומים משלימים נדרשים כגון תחום המיסוי, המימון, תכנון ובנייה, ועוד.

ככל הנדרש נגע להפנות את תשומת הלב לכל ניואנס ופרט וכן להפנות במידת הצורך לאנשי מקצוע מתחומים משיקים כגון יעוץ משכנתאות, אדריכלות, שמאי מקרקעין, מהנדס בדק בית, רו"ח וכיו"ב.

בשלב ראשון, בבדוק קודם לחתימת החוזה האם על הדירה קיימים חובות או שעבודים וניצור בהסכם את המנגנונים הדרושים על מנת שהקונים ישלימו את הרכישה באופן בטוח ויוכלו לרשום את הדירה על שמם בטאבו. 

לאור הניסיון הרב שצברנו אנו נייעץ ונבנה את לוח התשלומים התואם את צרכי הלקוח המבטיח כי המשכנתא הקיימת על הנכס, תימחק בזמן והקונים יוכלו לרשום את המשכנתא שלהם בעיתוי המתאים. 

כעו"ד המתמחים בעסקאות מכר ורכישת דירות נדע לנסח את החוזה עם כל התנאים הדרושים ולצפות פני עתיד על מנת להגן על הלקוחות מפני תקלות אפשריות.

נושא נוסף חשוב מעין כמוהו הוא נושא המיסוי. רכישת ומכירת דירה חייבת במיסים שונים כגון מס שבח, מס רכישה, היטל השבחה ולעיתים אפילו מע"מ.

חוקי המס משתנים חדשות לבקרים ורק עו"ד המתמחה ספציפית בתחום עסקאות מכר דירות ידע לעקוב אחר השינויים ולבדוק האם יחולו על העסקה מיסים כלשהם, וכן מהן התנאים הנדרשים על מנת לקבל את הפטורים הקיימים מתשלום מיסים. 

עו"ד למכר דירות ידע לבדוק עוד קודם לכניסה לעסקה את חבויות המס הצפויות לרוכשים או למוכרים ולמצוא פתרונות שיסייעו להם להקטין ככל האפשר את נטל המס הצפוי.

המשרד מתמחה לאורך השנים בתחום זה, מעודכן בכל השינויים המתרחשים בחוקים השונים ונותן שירות טוב מקצועי ואדיב.

המשרד ייצג עד כה עשרות ומאות לקוחות מרוצים מהשירות, הזמינות והמקצועיות, וחשוב מכל השלימו את העסקה באופן הבטוח והחלק ביותר.

אלעד וייסטוך

אלעד וייסטוך

הטיפול המקצועי שלקוחות המשרד מקבלים הינו ברמה המשפטית הגבוהה, המקיפה והאינטנסיבית ביותר.
עשרות לקוחות מרוצים, מעידים על טיפול מסור ואכפתי, ושילוב של מקצועיות וניסיון.​