המלצות

תמר קלטר

אלעד היקר הגעתי אליך במצב לא פשוט אחרי שכבר חשבתי שאין מוצא מהמצב המשפטי שנקלעתי אליו. מהרגע הראשון הרגשתי שאתה קודם כל בנאדם ושהגעתי למקום הנכון. לא ויתרת בשום שלב ולא נרתעת עד שהצלחת בבית המשפט להוציא את האמת לאור. תודה רבה לך!

 >> לצפייה בהישגי המשרד ליחצו כאן. <<

צביקה ברקוביץ

פניתי לאלעד כדי להגיש תביעה נגד אדם שמכר לי בית בארה"ב שמיועד להריסה. אלעד טיפל בנושא מקצה לקצה, בסופר מקצועיות, היה בזמינות מלאה ודאג להכין אותי לדיונים. אחרי מסע לא קצר זכינו במשפט, ובפסק דין קיבלתי חצי מסכום ההפסד חזרה. הוא לא רק עו"ד מעולה אלא גם אדם ישר ומקסים ואני ממש שמח שהגעתי אליו. החוויה המרה שלי הפכה למתוקה, ממליץ בחום!

זוהר אהרוני

פנינו לאלעד לאחר שנים רבות של ניסיונות עקרים לפעול מול הרשויות השונות על מנת לעמוד על זכויותינו ולהפסיק את המטרדים הקיימים הפוגעים פגיעה משמעותית בנכס או לפחות לקבל פיצוי. אלעד לקח את מה שנראה כתיק אבוד וניהל תביעה ארוכת שנים נגד אחת החברות החזקות במשק עד לקבלת פיצוי כספי משמעותי.

שרית שטיינר

אלעד ליווה אותי בשתי עסקאות יחסית מורכבות. זכיתי לשירות מקצועי, אכפתי, מהיר ומקיף. הוא הציף את כל האתגרים וגם חיפש והציע פתרונות. מומלץ בחום!

אהרון חגי

לקחנו את אלעד למכירת בית בשומרון. אלעד עורך דין נהדר. קשוב ומקצועי, מקדם תהליכים בצורה יעילה והולך צעד נוסף לקראת הלקוח כשנדרש. ממליצים עליו בחום רב

יואל וייס

עבדתי מספר פעמים עם אלעד. כשפנינו אליו בפעם הראשונה להצעת מחיר במקביל למשרדי עורכי דין אחרים, הוא צלל ישר לעניין והציע פתרונות מיידים ומעשיים כאשר אחרים רק דיברו על עלויות שכר טרחה. אלעד מקצוען, הגון ומביא תוצאות! אני ממליץ עליו בחום רב.

אלעד וייסטוך

אלעד וייסטוך

הטיפול המקצועי שלקוחות המשרד מקבלים הינו ברמה המשפטית הגבוהה, המקיפה והאינטנסיבית ביותר.
עשרות לקוחות מרוצים, מעידים על טיפול מסור ואכפתי, ושילוב של מקצועיות וניסיון.​

הוצאת היתר בניה

הוצאת היתר בניה

רבים מבעלי הדירות מעוניינים בשלב כזה או אחר, לבדוק את האפשרות להרחיב את דירתם, להוסיף חדר או שניים, לסגור מרפסת וכיו"ב.  >> לצפייה בהישגי המשרד

קרא עוד »

 >> לצפייה בהמלצות על משרדנו ליחצו כאן <<

ליצירת קשר: